Serwis konsol Nintendo Switch

Home / Serwis konsol Playstation

Serwis konsol Nintendo Switch

PlayZone to profesjonalny serwis, który przygotował kompleksową ofertę usług serwisowych adresowaną do posiadaczy konsol Nintendo Switch. Zajmujemy się tylko i wyłącznie naprawami pogwarancyjnymi. Poradzimy sobie z każdą usterką.

Oferujemy naprawę każdej usterki w konsoli Nintendo Switch:

Konsole PlayStation cieszą się sporą popularnością i nie ma co się dziwić, ponieważ zapewniają mnóstwo dobrej zabawy i potrafią wypełnić wolny czas. Jednak wiadomo, że z biegiem czasu zaczynają się zużywać i mogą występować różnego typu problemy. Jeśli mamy gwarancję, to możemy ją oddać do sprawdzenia i naprawy. Ale co robić, gdy już okres gwarancji się skończył i konieczna jest naprawa? W takich przypadkach pomocą dłoń wyciąga Serwis konsol Playstation!

Czym jest Serwis konsol Playstation?

PlayZone, bo to właśnie o nim mowa, to profesjonalny serwis, który przygotował kompleksową ofertę usług serwisowych dla użytkowników konsol PlayStation. Specjalizujemy się wyłącznie w naprawach pogwarancyjnych, więc jeśli okres gwarancji na Twoją konsolę PlayStation się skończył, a Ty nie chcesz tracić środków na zakup nowej, to koniecznie powinieneś wziąć pod uwagę nasze usługi. Do swojej dyspozycji zawsze będziesz mieć wykwalifikowanych serwisantów, którzy dysponują nie tylko praktyką, ale również wiedzą i umiejętnościami. Co więcej, na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje i ulepszają techniki napraw, ponieważ tylko w ten sposób są w stanie sprawnie rozwiązać nawet najtrudniejsze problemy związane z konsolami PlayStation. Nie sposób pominąć również tego, że nasi serwisanci korzystają z najlepszych rozwiązań do diagnostyki i naprawy, więc możesz być pewny, że szybko wychwycą wszelkiego typu nieprawidłowości i zajmą się ich eliminacją. Dzięki temu Ty znów będziesz mógł w pełni korzystać z funkcjonalności swojego sprzętu.

Serwis konsol Playstation – jakie konsole naprawiamy?

Jako profesjonalny serwis konsol staramy się zapewnić wsparcie każdemu posiadaczowi PlayStation. Dlatego nie ma dla nas żadnego znaczenia, czy zgłosisz się do nas z PlayStation 2, czy PlayStation 3. Chętnie zajmiemy się diagnostyką i naprawą PlayStation 4, PS3, PS4, PSP, czy PS Vita. 

Serwis konsol Playstation – jakimi problemami się zajmujemy?

W PlayZone zajmujemy się wieloma różnego typu problemami, czy usterkami, więc jeśli Twoja konsola PlayStation nie działa tak, jak powinna, to koniecznie zgłoś się do nas, a na pewno pomożemy! Chętnie zmierzymy się z uszkodzeniem płyty głównej, procesora CPU IGPU, czy karty graficznej. Nasi serwisanci świetnie sobie radzą z naprawą oraz wymianą gniazda HDMI, zasilacza w konsoli, czy DVD-ROM. Do tego możesz też liczyć na wsparcie przy uszkodzeniach lasera, wymianie dysku twardego, czy wymianie pasty termoprzewodzącej. Sprawnie realizujemy także wymianę układów BGA, czy naprawę wielu innych usterek, które mogą dotyczyć konsoli  PlayStation. Co ważne, w naszej ofercie znajdziesz również modernizację systemu, aktualizacje, czy czyszczenie i konserwację konsoli, więc jeśli po prostu pragniesz sprawdzić jej ogólny stan, lecz nie wiesz, jak to zrobić, to pamiętaj, że PlayZone pozostaje do Twojej dyspozycji!

Serwis konsol Playstation – jak realizujemy naprawy?

To, jak dokładnie będzie wyglądać usługa, zależy od problemu, z jakim się do nas zgłosisz. Jeśli w grę wchodzi jedynie wykonanie aktualizacji, czy modernizacji systemu w PlayStation, to często zajmujemy się tym od ręki. Jeśli mamy do czynienia z bardziej wymagającym zadaniem lub z usterkami, to naszym pierwszym etapem będzie wykonanie dokładnej diagnostyki. Do tego zadania wykorzystujemy tylko najlepszy sprzęt, a nad przebiegiem czuwa wykwalifikowany diagnosta. Dzięki temu możesz być pewny, że nawet najdrobniejszy błąd zostanie wychwycony i będziemy mogli zająć się jego usunięciem. Na tym etapie poznasz koszty, jakie będą wiązać się z naprawą Twojej konsoli PlayStation. Diagnostyka oraz wycena jest darmowa i niezobowiązująca, więc o tym, czy powierzysz nam naprawdę, zdecydujesz sam. 

Sam przebieg naprawy zależy od danego problemu. Czasami może oznaczać wymianę wadliwych elementów, w innym przypadku ich naprawę. Jednak powinieneś wiedzieć, że zawsze wszystkie zadania realizujemy dokładnie i starannie, ponieważ zależy nam na tym, by sprzęt wrócić do właściciela w świetnym stanie i żeby mu dobrze służył przez kolejne lata. Czas realizacji usługi ustalany jest zawsze indywidualnie, więc jeśli chciałbyś dowiedzieć się, jakie usterki występują w Twojej konsoli PlayStation i ile zajmie ich usunięcie, to się do nas zgłoś. 

Serwis konsol Playstation – jak dostarczyć nam konsolę?

Nasz serwis PlayZone działa stacjonarnie w Warszawie, więc jeśli mieszkasz tutaj lub w sąsiednich miejscowościach, to możesz się do nas zgłosić osobiście. Czekamy od poniedziałku do piątku! Większa odległość, czy brak czasu na samodzielne dostarczenie PlayStation również nie stanowi dla nas żadnego problemu, ponieważ chętnie realizujemy naprawę wysyłkową. Aby skorzystać z takiego rozwiązania, najpierw skontaktuj się z nami telefonicznie w celu omówienia szczegółów. Później wystarczy, że nadasz konsolę PlayStation za pośrednictwem firmy kurierskiej, opiszesz swoją usterkę i podasz adres zwrotny. Gdy usterka zostanie usunięta, to odeślemy konsolę pod wskazany adres. Ze swojej strony zapewniamy szybką naprawę oraz konkurencyjne stawki. Jeśli chciałbyś się o tym przekonać, to koniecznie postaw na serwis konsol PlayZone!