Serwis konsol Xbox

Home / Serwis Konsol XBOX

Serwis Konsol XBOX

PlayZone to profesjonalny serwis, który przygotował kompleksową ofertę usług serwisowych adresowaną do posiadaczy konsol XBOX. Zajmujemy się tylko i wyłącznie naprawami pogwarancyjnymi. Poradzimy sobie z każdą usterką.

Oferujemy naprawę każdej usterki w konsoli XBOX:

Nowy Xbox cieszy nas niezawodnością  i zapewnia długie godziny dobrej rozrywki. Jednak z biegiem czasu zaczynają występować różnego typu problemy, z którymi nie każdy z nas jest w stanie sobie poradzić. O ile posiadamy konsolę na gwarancji, to możemy ją oddać do naprawy. Jeśli okres gwarancji się kończy, to oddanie do naprawy producentowi może być dość kosztowne, więc w takich przypadkach pojawia się pytanie – co dalej? Kupować nową konsolę? Oczywiście, że nie! W końcu do dyspozycji pozostaje Serwis Konsol XBOX!

Serwis Konsol XBOX – o czym dokładnie mowa?

Serwis Konsol XBOX, a dokładniej mówiąc PlayZone, to profesjonalny punkt, który powstał z myślą właśnie o użytkownikach konsol Xbox, a dokładniej mówiąc o tych, którzy już dawno mają za sobą okres gwarancji. W takich przypadkach oddanie konsoli do naprawy bywa bardzo problematyczne, ponieważ nigdy nie wiadomo, gdzie się z nią zgłosić. PlayZone doskonale rozumie ten problem i zapewnia swoje wsparcie wszystkim potrzebującym. Specjalizujemy się tylko i wyłącznie naprawami pogwarancyjnymi, więc jeśli faktycznie twoja konsola się uszkodzi lub nie będzie działać, tak jak wcześniej, to koniecznie pomyśl o naszych usługach. Jesteśmy profesjonalnym serwisem konsol, a to oznacza, że do swojej dyspozycji zawsze będziesz mieć wykwalifikowanych serwisantów, którzy mają szeroką wiedzę, umiejętności oraz praktykę. Swoją pracę wykonujemy z pasją, więc to przekłada się na najwyższą jakość obsługi oraz wsparcie przy realizacji nawet najbardziej wymagających zadań. W codziennej pracy wykorzystujemy tylko najlepsze sprzęty do diagnostyki i naprawy, więc to także pozytywnie wpływa na jakość oferowanych przez nas usług. 

Serwis Konsol XBOX – jakimi problemami się zajmujemy?

Przede wszystkim możesz być pewny, że zajmiemy się zarówno konsolą Xbox 360, jak i Xbox One. Nie ma też dla nas znaczenia, z jakimi problemami lub usterkami się do nas zgłosić, ponieważ nie ma dla nas zadań, którym nie bylibyśmy w stanie stawić czoła. Chętnie wykonamy dla Ciebie aktualizację konsoli, zajmiemy się modernizacją systemu, czy nawet jej czyszczeniem i konserwacją. Jednak to dopiero początek, ponieważ w naszym zakresie usług znajdziesz także pomoc przy naprawie płyty głównej, karty graficznej, czy procesora CPU i GPU. Realizujemy też naprawę pamięci/kości RAM, naprawę lub wymianę gniazda video oraz zasilacza w konsoli. Nasi serwisanci dysponują odpowiednimi umiejętnościami do tego, by zmierzyć się też z naprawą DVD-ROM, lasera, RROD (3 czerwone diody), czy E74 i E73 (1 czerwona dioda). Możemy także zająć się uszkodzeniami dysku twardego, wymianą pasty termoprzewodzącej, wymianą układów BGA i wieloma innymi usterkami w konsoli Xbox. Jeśli zatem zauważysz, że Twój sprzęt nie działa tak, jak powinien lub w ogóle przestał odpowiadać na polecenia, to koniecznie się do nas zgłoś! 

Serwis Konsol XBOX – jak wygląda współpraca z nami?

Dokładny przebieg usługi, zależy od problemu, z jakim się do nas zgłosisz. Jeśli będziesz chciał zlecić wykonanie aktualizacji, czy nawet modernizacji konsoli, to przy braku pilnych zleceń możemy zająć się tym od ręki. Jeśli w grę wchodzi większa usterka, to cała procedura będzie wyglądać zupełnie inaczej. Wówczas wizyta w naszym serwisie PlayZone zacznie się od wykonania diagnostyki. Do tego zadania wykorzystamy najlepsze rozwiązania, a nad przebiegiem oględzin będzie czuwał wykwalifikowany diagnosta. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twoją konsolą Xbox zajmie się ktoś odpowiedni. Po określeniu podłoża usterki podamy Ci koszty naprawy. Jeśli będą Ci odpowiadać, to zabierzemy się do naprawy. Może ona polegać na wymianie wadliwych komponentów na nowe lub na naprawie uszkodzonych. Jednak możesz być pewny, że zawsze dołożymy starań, by przywrócić Twoje urządzenie do pełnej sprawności. Robimy to bardzo dokładnie i z uwzględnieniem tego, by nasze wsparcie wyszło dla Ciebie korzystnie pod względem ekonomicznym. Dzięki temu nawet nie musisz obawiać się wysokich kosztów za naprawę konsoli Xbox w profesjonalnym serwisie. Brzmi świetnie? W takim razie nie czekaj, tylko koniecznie zgłoś się do nas!

Serwis Konsol XBOX – jak dostarczyć do nas konsolę?

Nasz Serwis Konsol XBOX działa w Warszawie, więc jeśli mieszkasz w okolicy, to możesz się do nas zgłosić osobiście w dni robocze (od poniedziałku do piątku). Praktycznie z każdego zakątka można do nas szybko dojechać samochodem lub komunikacją miejską. Jeśli okaże się, że mieszkasz poza Warszawą lub nie dysponujesz odpowiednią ilością czasu, by dostarczyć nam osobiście konsolę Xbox, to zawsze możesz skorzystać z naprawy wysyłkowej. W tym przypadku zadzwoń do nas, a omówimy wszystkie szczegóły. Później wystarczy, że prześlesz nas swoją konsolę z dokładnie opisaną usterką oraz adresem zwrotnym za pośrednictwem firmy kurierskiej. W chwili, gdy usterka zostanie wyeliminowana, odeślemy do Ciebie konsolę pod wskazany adres. Cała usługa przebiega naprawdę sprawnie i bezproblemowo, więc jeśli chciałbyś skorzystać z pomocy naszych wykwalifikowanych serwisantów, to koniecznie weź pod uwagę nasze usługi!