Serwis padów/akcesoriów

Home / Serwis padów/akcesoriów

Serwis padów/akcesoriów

PlayZone to profesjonalny serwis, który przygotował kompleksową ofertę usług serwisowych adresowaną do posiadaczy konsol Playstation. Zajmujemy się tylko i wyłącznie naprawami pogwarancyjnymi. Poradzimy sobie z każdą usterką.

Oferujemy naprawę usterek kontrolerów (joypadów) do konsol:

Konsole do gry zyskały stałe grono zwolenników i można zauważyć, że praktycznie każdy lubi spędzać przy wolny czas. Nie powinno nas to dziwić, ponieważ konsole zapewniają dużo dobrej zabawy i to niezależnie od tego, jakie warunki pogodowe panują na zewnątrz. Niestety nawet najlepsze sprzęty oraz akcesoria z biegiem czasu zaczynają się zużywać. Tylko co wtedy robić? Jak zmierzyć się z usterką padów lub innych akcesoriów od konsoli do gry? Całe szczęście na rynku działa serwis, który jest w stanie zapewnić nam wsparcie! 

Serwis padów/akcesoriów – o czym dokładnie mowa? 

Serwis padów/akcesoriów to usługa, która pojawia się w ofercie PlayZone. To profesjonalny serwis, który przygotował kompleksową ofertę usług serwisowych dla posiadaczy konsol do gry. Zajmujemy się wyłącznie naprawami pogwarancyjnymi, więc jeśli Twoje joypady lub inne akcesoria od konsoli uległy usterce,a Ty nie możesz liczyć na naprawę w ramach gwarancji, to koniecznie pomyśl o naszych usługach. Do Twojej dyspozycji zawsze oddajemy wykwalifikowanych diagnostów i serwisantów, którzy posiadają szeroką wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie w realizacji nawet najbardziej wymagających napraw konsoli, czy padów. Oczywiście nasi fachowcy nadal podnoszą swoje kwalifikacje, a my inwestujemy w coraz lepszy sprzęt i rozwiązania do diagnostyki oraz naprawy, ponieważ doskonale wiemy, że tylko w ten sposób można zapewnić najwyższą jakość usług. Jeśli zatem postanowisz nam zlecić naprawę usterek kontrolerów do konsoli, to możesz być pewny, że wszystko przebiegnie sprawnie i bezproblemowo!

Serwis padów/akcesoriów – jakimi problemami się zajmujemy?

Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że zapewniamy swoje wsparcie zarówno przy naprawie kontrolerów do konsoli Xbox 360, Xbox One, jak i PlayStation 3, czy PlayStation 4. Nie ma też dla nas znaczenia, z jakim dokładnie problemem się zmagasz, więc jeśli Twój kontroler będzie wykazywał jakieś wady, a Ty nie będziesz mógł grać, to koniecznie zgłoś się do nas. Specjalizuje się w naprawie uszkodzonych analogów, uszkodzonych klawiszy (jednakowo L1, L2,R1,R2, X, Y itp.), czy nawet w usuwaniu nieprawidłowej reakcji na polecenia. Dodatkowo możemy sprawdzić, dlaczego występują problemy z zasilaniem lub łącznością z konsolą. To jednak nie wszystko, ponieważ bardzo chętnie zajmujemy się też kontrolerami po zalaniu, co niestety stanowi dość często zgłaszany problem. Wiemy, że niektórzy próbują osuszania we własnym zakresie, ale brak odpowiedniej wiedzy, czy sprzętu może doprowadzić do jeszcze większych szkód. Dlatego, zamiast narażać się na poważne usterki i większe koszty, zachęcamy do skorzystania ze wsparcia serwisantów z PlayZone. 

Serwis padów/akcesoriów – jak w praktyce wygląda naprawa?

Przebieg prac związanych z naprawą padów/akcesoriów zawsze ustalany jest indywidualnie i zależy od problemu, z jakim mamy do czynienia. Jedno jest pewne, na początku zawsze zostanie wykonana dokładna diagnostyka, ponieważ to właśnie ona pozwala nam wychwycić wszystkie usterki i nieprawidłowości, w tym również te najmniejsze. Dzięki temu będziemy w stanie oszacować koszty naprawy kontrolerów oraz przebieg naprawy. Diagnostyka oraz wycena w naszym serwisie jest darmowa i niewiążąca, więc to od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się powierzyć nam naprawę padów/akcesoriów. Ze swojej strony możemy zagwarantować najwyższą jakość usług oraz wsparcie przy rozwiązywaniu wielu różnych problemów, więc jeśli chciałbyś szybko przywrócić kontroler do pełnej sprawności, to koniecznie zgłoś się do nas!

Serwis padów/akcesoriów – jak dostarczyć do nas urządzenie?

Swój stacjonarny serwis mamy w Warszawie, więc ułatwione zadanie mają wszyscy, którzy mieszkają w okolicy, ponieważ można do nas szybko dojechać z dowolnego zakątka stolicy. To jednak nie oznacza, że osoby mieszkające poza Warszawą nie mają szans na skorzystanie z profesjonalnego wsparcia serwisantów. Jesteśmy otwarci na oczekiwania wszystkich klientów, w tym również tych najbardziej wymagających. Dlatego w swoich usługach mamy też naprawę wysyłkową. W tym przypadku, aby zlecić nam naprawę padów/akcesoriów wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, a następnie wysłać swoje urządzenie do stacjonarnego punktu PlayZone za pośrednictwem kuriera. W przesyłce oczywiście musisz umieścić swoje wadliwe urządzenie, adres zwrotny oraz opisać usterkę. Po otrzymaniu przesyłki nasi serwisanci sprawdzą urządzenie i zrealizują naprawę, a gdy będzie gotowe do odbioru, to odeślą go przez kuriera pod wskazany adres. Wszystko przebiega bardzo sprawnie i bezproblemowo, więc zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia!