Skup i sprzedaż konsol

Home / Skup i Sprzedaż Konsol

Skup i Sprzedaż Konsol

Nasz serwis prowadzi skup i sprzedaż konsol i akcesoriów.

Jesteśmy zainteresowani wszystkimi sprzętami, bez względu na ich stan. Skupujemy konsole nowe, używane, sprawne oraz uszkodzone. Za wszystko płacimy gotówką “od ręki”.

Zajmujemy się sprzedażą nowych i używanych konsol do gier. Na każde urządzenie wystawiamy pisemną gwarancję. Dla stałych klientów udzielamy korzystnych rabatów. Istnieję możliwość wymiany starego sprzętu na nowy [z dopłatą]. Jesteśmy otwarci na propozycję.

Zapraszamy!

Masz konsolę do gry, której chciałbyś się szybko pozbyć? A może szukasz dla siebie sprzętu w przystępnej cenie, lecz nie wiesz, gdzie go nabyć? W takim razie oferta PlayZone powinna Cię zainteresować!

PlayZone – co to takiego?

PlayZone to profesjonalny serwis, który specjalizuje się w pogwarancyjnej naprawie konsol do gry. Na jej wsparcie może liczyć każdy użytkownik PlayStation, PSP, czy Xboxa. Nie ma w tym przypadku znaczenia, z jakimi usterkami, czy problemami trzeba się zmierzyć. Fachowcy są odpowiednio przygotowani do pracy i świetnie sobie radzą nawet z trudnymi usterkami. To jednak nie wszystko. PlayZone postanowił poszerzyć swoją ofertę nie tylko o usługi serwisowe, ale również o Skup i Sprzedaż Konsol i akcesoriów. Jeśli zatem ktoś chciałby skorzystać z naszych usług, to serdecznie do tego zachęcamy!

Skup i Sprzedaż Konsol – jakie konsole są skupowane/sprzedawane?

Jesteśmy firmą otwartą na potrzeby swoich klientów, więc chętnie rozważymy wszystkie propozycje związane ze skupem konsol do gry. Nie ma dla nas znaczenia, czy będzie to PlayStation 4, Xbox 360, PS4, czy PS3 Slim. Przyjmujemy praktycznie wszystkie konsole i to bez względu na ich stan. Tym samym możesz się do nas zgłosić zarówno z nową konsolą, jak i używaną. Przyjmujemy jednakowo sprawne i bez śladów użytkowania sprzęty, jak i te, które są po uszkodzeniach. Dodatkowo powinieneś wiedzieć, że za wszystko płacimy gotówką od ręki, więc nie będziesz musiał czekać kilku tygodni, aż przelew trafi na Twoje konto. Od ręki wycenimy Twój sprzęt i powiemy, ile możemy za niego zaoferować. Jeśli zgodzisz się na naszą stawkę, to faktycznie od ręki dostaniesz pieniądze. Ze swojej strony możemy zapewnić uczciwą wycenę oraz dobre stawki, ponieważ zależy nam na satysfakcji klientów. Jeśli chcesz się o tym przekonać, to koniecznie zgłoś się do nas ze swoją konsolą!

Jeśli chodzi o sprzedaż konsol to PlayZone oferuje zarówno nowe, jak i używane sprzęty. Znajdziesz tutaj wszystkie najpopularniejsze modele, zaczynając na PlayStation 4, a kończąc na Xboksie One, czy PS3. Ze swojej strony możemy zapewnić, że zawsze są one sprawdzane pod kątem sprawności, a jeśli występują jakieś nieprawidłowości po poprzednim właścicielu, to przed sprzedażą je usuwany. Dodatkowo do każdego urządzenia wystawiany pisemną gwarancję, a dla swoich stałych klientów mamy wiele ciekawych ofert, w tym rabaty, które pozwolą przyciąć koszty związane z zakupem konsoli do gry.

Dodatkowo bierzemy pod uwagę też wymianę starego sprzętu na nowy. W tym przypadku najpierw wycenimy Twoje stare urządzenie, a następnie uwzględnimy różnicę cenową z wybranym przez Ciebie sprzętem. To nie tylko ciekawe rozwiązanie, ale również korzystne pod względem ekonomicznym, więc koniecznie miej na uwadze naszą ofertę!

Skup i Sprzedaż Konsol – jak się do nas zgłosić?

Nasz punkt działa stacjonarnie na terenie Warszawy, więc jeśli chciałbyś oddać nam swoją konsolę lub nabyć nowy, to możesz się do nas zgłosić osobiście w dni powszechnie. Działamy od poniedziałku do piątku i jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli masz do nas za daleko, to skontaktuj się z nami telefonicznie, bo równie dobrze możemy wykorzystać pośrednictwo firmy kurierskiej. Jednak tutaj szczegóły pozostają do indywidualnego ustalenia.

W przypadku zakupu możemy zaproponować Ci zarówno sprzedaż w stacjonarnym punkcie, jak i transakcję internetową. Działamy na Allegro, więc za pośrednictwem tego popularnego portalu aukcyjnego możesz przejrzeć pełną ofertę i zamówić konsolę, która jest zgodna z Twoimi oczekiwaniami.